História Našej Rodiny


Tlač Záložka

Hlboké 41



 


Narodenie

Zhody 1 až 6 z 6

   Priezvisko, meno    Narodenie    ID číslo osoby 
1 Krištof, Anna  5 dec 1856Hlboké 41 P214
2 Krištof, Ján  14 mar 1851Hlboké 41 P217
3 Krištof, Kristína  27 jan 1850Hlboké 41 P218
4 Krištof, Kristína  12 mar 1854Hlboké 41 P215
5 Krištof, Pavel  7 dec 1852Hlboké 41 P216
6 Krištof, Pavel  14 jan 1861Hlboké 41 P171

Tieto stránky bežia na The Next Generation of Genealogy Sitebuilding v. 13.0.2, vytvoril Darrin Lythgoe © 2001-2026.

Systém spravuje Tomáš Kalman.